Wyniki XVI Konkursu

2024-03-25 16:28

Wyniki XVI Konkursu "Pamiętajmy o tradycji"

Szanowni Państwo dziękujemy bardzo za wszystkie zgłoszone prace. Jak co roku dzieci wykazały się wielką kreatywnością i pomysłowością. Zgodnie z regulaminem oceniamy w pracach na pierwszym miejscu samodzielność, zgodność z tematyką, nawiązanie do tradycyjnych metod ozdabiania, estetykę pracy.

Jury w składzie:

Barbara Kawczyńska - przewodnicząca, członkowie Jury: Monika Szczepańska, Marta Pietrzak

Wszystkie wymieniony osoby otrzymują od nas nagrody oraz dyplomy:

W kategorii pisanka wyróżniliśmy:

Ignacy Borowski 4 lata Przedszkole Niepubliczne "Jaś i Małgosia" w Ciechocinku grupa"Biedronki"

Jacek Idzikowski 4 lata Przedszkole Jaś i Małgosia

Aniela Pańka 5 lat Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bądkowie

Hania Szymczak kl.V

Anastazja Wiśniewska kl.IV l 10 lat Gminny Ośrodek Kultury Służewo

W kategorii kartka świąteczna wyróżniliśmy:

Leon Grzegorski 6 lat Przedszkole Niepubliczne Bim Bam Bino w Aleksandrowie Kujawskim

Mateusz Koss 5 lat Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bądkowie grupa Biedronki

Maja Kalota kl.IV Szkoła Podstawowa nr.1 w Ciechocinku

Hanna Ratajczyk 7 lat Publiczna Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego w Aleksandrowie Kujawskim

Natalia Marszewska 7 lat Szkoła Podstawowa nr.3 w Ciechocinku

Natalia Serocka 12 lat Szkoła Podstawowa im.Polskich Podróżników w Aleksandrowie Kujawskim

Uroczyste otwarcie wystawy, prezentacja wszystkich prac oraz wręczenie nagród nastąpi 27 marca o godzinie 16:30 przy wejściu głównym do Kina Zdrój. Serdecznie gratulujemy.

Jednocześnie informujemy, że ze względu na duży udział rodziców w wielu pracach postanowiliśmy, że od przyszłego roku nastąpi zmiana w regulaminie i powstanie osobna kategoria prac: "Praca rodzinna". Zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach Konkursu.

Protokół z obrad: /ckfinder/userfiles/files/MX-2314N_20240325_140227(1).pdf