Spektakl komediowy

2024-03-11 10:07

"Sposób na Blondynkę"

Portal randkowy to czasem jedyna możliwość, żeby zmienić swoje życie. Na lepsze lub na gorsze, bo zarówno w realnym życiu jak w Internecie - kiedy się gra, można albo wszystko wygrać, albo przegrać.

Małżeństwo Normy i Czarka trwa wyłącznie z powodu wspólnych kredytów. Pewnego dnia, przy ich barze, ktoś przebija opony w nowym Ferrari majętnego Zygmunta, który jedzie do swojej posesji w Oazie dla Milionerów. Zygmunt nie lubi ludzi i niewiele o nich wie, za to Czarek, jako wytrawny podrywacz, wie o innych wszystko. Kto na kogo czyha?

Oszustwo romantyczne jeszcze nigdy nie było tak łatwe, a w Sieci niekiedy bywa naprawdę niebezpiecznie. Kto kogo złowi, złota rybka rekina czy odwrotnie? Jest jeszcze Tajemnicza Kobieta, która nie ma w życiu już nic do stracenia i oczywiście jest również ten trzeci: najsłynniejszy w kraju detektyw, który może i umie wszystko.
Na pozór to wydaje się proste…

Zalogować się na portal randkowy, by stworzyć swoje nowe “ja”. Każde kłamstwo jest dozwolone. Bo w internecie każdy może być blondynką; nawet blondynka.

Czarek staje w szranki z Zygmuntem o względy idealnej Cindi, wielbicielki tańca na rurze, której zdjecie znajdują w Internecie. Wszystkie chwyty są dozwolone.
Odwieczna walka dobra ze złem okraszona poczuciem humoru i doskonałym kunsztem aktorskim.

OBSADA:

Małgorzta Lewińska, Michał Milowicz, Michał Pietrzak i Michał Krawczyk.

28.04.2024 g. 19:00 (wejście od 18:30)
Teatr Letni w Ciechocinku ul. Kopernika 3

Ceny biletów:

80 zł - normalny
99 zł - pierwsze 3 rzędy oraz w dniu wydarzenia pozostałe wolne

Sprzedaż stacjonarna w Kasie Kina Zdrój:
- PONIEDZIAŁEK-WTOREK: nieczynne
- ŚRODA - 15:00-17:00
- CZWARTEK - 15:00-17:00
- PIĄTEK-15:00-19:00
- WEEKEND zawsze NA 1h przed seansem filmowym lub innym wydarzeniem kulturalnym

Sprzedaż w Internecie: